MADE SUSTAINED

3tone

 

Sjoerd van der Helm založil značky Made Sustained a Re-Sack s cieľom prispieť ku zníženiu množstva odpadu, ochrane životného prostredia a všeobecne udržateľnému ("sustainable") životnému štýlu.Myšlienka sa zrodila v roku 2010, keď bol na praxi v Los Angeles. Tam si všimol, že vláda zakázala rozdávanie plastových sáčkov na ovocie a zeleninu, ktoré sú všade v Európe v obchodoch bežné. Rozhodol sa teda vytvoriť značky Made Sustained a Re-Sack a distribuovať v Európe produkty, ktoré znižujú množstvo odpadov - termosky, fľašky, znovu použiteľné obaly na desiatu či obed a znovu použiteľné sáčky, ktoré sú vyrobené z biobavlny a hravo nahradia stovky tých jednorázových.

Zodpovedná výroba

Produkty Made Sustained sú síce vyrobené v Číne, ale zodpovedným spôsobom. Výroba je kontrolovaná holandským manažérom kvality priamo v továrni. Postrehy priamo z výroby: všetci pracovníci majú viac ako 18 rokov, používajú ochranné pracovné pomôcky, majú zaistenú zdravotnú starostlivosť a továreň dbá na poriadok a čistotu. Továreň má vlastnú čističku odpadových vôd. 

Žiadne produkty značky MADE SUSTAINED sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie