Podle sebe

Podle sebe vzniklo z čistého nadšenia a radosti na konci roka 2018 ako podcast. Zakladateľka projektu Linda Martišková naštartovala projekt s veľkou víziou, a to zlepšovať ľuďom životy inšpiratívnym slovom či príbehmi. Hlavnými témami sú sebarozvoj cesty "podle sebe".
 
Je to neuveriteľné, za ten necelý rok, čo podcast bežal už si ho vypočulo bezmála 30 000 poslucháčov. (Každú epizódu si v priemere vypočuje 1200 ľudí.)
 
V apríli 2019 vznikla myšlienka na karty "Podle sebe", a to hlavne preto, aby poslucháči podcastu Podle sebe aktívne mohli na svojom rozvoji pracovať. Od samotnej myšlienky po realizácii kariet to trvalo celkom 3 mesiace a prvé balíčky poznávacích kariet uzreli svetlo sveta v júli 2019. Už dávno však nie sú karty len pre poslucháčov, ale pre všetkých, ktorí by radi vedeli preskočiť „rozprávanie o počasí“ nie len so svojimi blízkymi .
 
Do budúcna by sme radi vytvorili ďalšie produkty, ktoré by vám pomohli lepšie spoznať sami seba a tiež vás mali možnosť pozvať na viac rozvojových akcií, v spolupráci aj s inými lektormi seba-rozvoja. Tešíte sa? My veľmi!
 
 
 
 
1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz