GUPPYFRIEND

GUPPYFRIEND Washing Bag Online Shop | STOP! Micro Waste – Guppyfriend Shop  | Europe | Global

Je zásadné zvyšovať povedomie o znečistení mikroplastom, ale zároveň potrebujeme pragmatické riešenia. Firma GUPPYFRIEND prepája inovatívne nápady, ako je Guppyfriend Washing Bag, s výučbou a firemnými dialógmi, aby šírila vedomosti o (mikro) plastovom znečistení.

V ČOM JE VLASTNE PROBLÉM?

Mikrovlákna uvoľnené z prania poškodzujú životné prostredie. S každým praním si nespočet plastových vlákien zo syntetických textílií razí cestu z práčok do riek a oceánov.

Zisky z predaja pracieho vrecka Guppyfriend idú na podporu organizácie STOP! Micro Waste a STOP! Akadémia plastov k zvýšeniu povedomia o znečistení (mikro) plastom a ku vzdelávaniu študentov, dospelých a priemyselných partnerov o tomto probléme.

STOP! Micro Waste je nezisková iniciatíva, ktorej cieľom je preskúmať a iniciovať nápady, ako sa plastom vyhnúť, nahradiť ich a znovu použiť. Túto iniciatívu má na svedomí LANGBRETT, skupina surfistov a milovníkov prírody.

Žiadne produkty značky GUPPYFRIEND sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie