EMBASSY OF BRICKS AND LOGS

 
 
 
 
 
 
 
 
"Malý tím sa rozhodol robiť veci inak."
 
V roku 2015 sa zakladateľ Niko Vatheuer rozhodol založiť značku mestského oblečenia Embassy of Bricks and Logs. Plánom bolo vytvoriť súčasnú módnu značku oblečenia s vysokými estetickými a etickými štandardmi.Pre značku je dôležité, aby sa krásne veci aj krásne vyrábali. Spravodlivé pracovné podmienky a bezpečné pracovné podmienky sú pre značku nevyhnutnosťou.
 
Vatheuer bol v módnom priemysle viac ako dve desaťročia, predtým prevádzkoval úspešnú streetwear módnu značku. Spolu s Nikovou manželkou Annou, medzinárodne publikovanou módnou fotografkou , sa malý tím rozhodol robiť veci inak.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Embassy of Bricks and Logs prostredníctvom svojich návrhov, zameraných na súčasné, úžitkové siluety s funkčným prístupom a použitím ručne vyberaných prémiových materiálov, prináša do oblasti etickej módy vysokokvalitný streetwearový prístup. Napríklad v roku 2019 vyvinuli ich vlastný výplňový materiál a nazvali ho E100. Je to umelý páperový materiál vyrobený z recyklovaných PET fliaš zo svetových oceánov.
 
Produkty sú navrhnuté v Nemecku a hrdo vyrobené v Číne. Tím dáva prednosť spolupráci s menšími produkčnými partnermi, ktorí potrebujú podnikanie a chcú spoločne rásť – pri zachovaní priateľskej, dokonca rodinnej atmosféry.
 
Embassy of Bricks and Logs je vegánska spoločnosť. Úzko spolupracuje s neziskovou organizáciou People for the Ethical Treatment of Animals (PETA), aby sa uistila, že celá kolekcia je vegánska a schválená PETA. 
 
2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz