Aromka

logo

Firma AROMKA bola založená v roku 1989.  

"Začínali sme klasickou technikou výroby sviečok – odlieváním vosku do formy. Neskôr náš sortiment obohatili vianočné sviečky. Dnes se Aromka špecializuje predovšetkým na výrobu ručne odlievaných aromatických sviečok z prírodného materiálu.

V čom je sviečka zo sojového vosku zaujímavá? V čom sa odlišuje od sviečky parafínovej?

Medzi všeobecnými informáciami uvedených výrobcom je treba zdôrazniť základnú skutočnosť – prírodný vosk je bez akýchkoľvek chemických prísad, neobsahuje ani petrolej, ani žiadne iné ropné deriváty, ako je tomu u klasických parafínových sviečkach. A čo viac? Sviečky vyrobené z tohoto prírodného vosku nedymia. Odlievajú sa ručne do foriem a pri dôkladnom dodržaní technologického postupu sa na sviečkach vytvárajú zvláštne kryštalické obrazce, ktoré sa odlišujú v závislosti od typu použitého vosku. Naša túžba je inšpirovať vás k používaniu týchto zdravotne nezávadných sviečok, ktoré vám spríjemnia vašu domácu pohodu, relaxáciu, ale i výnimočné slávnostné udalosti vo vašom živote. S vašou podporou chceme pokračovať vo výrobe a predaji nových, zdravotne nezávadných, výrobkov.

To, čo robíme, robíme radi…  Ďakujeme, že ste si nás vybrali. Aromka – Milan Šel"

3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie