DHAARA

DHAARA

KtO STOJÍ ZA ZNAČKOU DHAARA?

Já, Jana. Žijem jógou, mám rada pohyb a baví ma design. Počas osobnej praxe a lektorovania jógy mi pod rukami prešlo veeeľa jógamatiek, lenže žiadna z nich nemala ten správny šmrnc. Niektoré sa šmýkali, iné lepili, smrdeli, prípadne sa po pol roku začali drobiť a rozkladať. Jednoducho strach a hrôza. Meniť jógamatku každý rok prírode fakt nepomáha.

Preto som sa rozhodla, že to tak nenechám. Prvá kolekcia krásnych, ekologických a zároveň funkčných jóga podložiek bola zanedlho za pomoci môjho úžasného muža na svete.

Čo sa týka pôvodu produktov, nie sme zatiaľ úplne lokálny. Podložky se vyrábajú z kvalitného prírodného kaučuku z južnej Ázie a kvôli skúsenostiam so spracovaním bez toxických látok a lepidiel spolupracujeme s miestnym certifikovaným výrobcom po stránke kvality materiálov a prístupu k životnému prostrediu, ktorý dodržuje aj zásady férového prístupu k zamestnancom. Vízia je taká, že by sme časem úplne peresunuli výrobu do českého pohraničia a oživili niektorú z opustených sudetských tovární, ale na to zatiaľ nemáme dostatočnú kapacitu. Aspoň teda emisie spojené s dopravou do ČR karmicky kompenzujeme pravidelnými príspevkami Člověku v tísni.

1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz