DHAARA

DHAARA

KtO STOJÍ ZA ZNAČKOU DHAARA?

Já, Jana. Žijem jógou, mám rada pohyb a baví ma design. Počas osobnej praxe a lektorovania jógy mi pod rukami prešlo veeeľa jógamatiek, lenže žiadna z nich nemala ten správny šmrnc. Niektoré sa šmýkali, iné lepili, smrdeli, prípadne sa po pol roku začali drobiť a rozkladať. Jednoducho strach a hrôza. Meniť jógamatku každý rok prírode fakt nepomáha.

Preto som sa rozhodla, že to tak nenechám. Prvá kolekcia krásnych, ekologických a zároveň funkčných jóga podložiek bola zanedlho za pomoci môjho úžasného muža na svete.

Čo sa týka pôvodu produktov, nie sme zatiaľ úplne lokálny. Podložky se vyrábajú z kvalitného prírodného kaučuku z južnej Ázie a kvôli skúsenostiam so spracovaním bez toxických látok a lepidiel spolupracujeme s miestnym certifikovaným výrobcom po stránke kvality materiálov a prístupu k životnému prostrediu, ktorý dodržuje aj zásady férového prístupu k zamestnancom. Vízia je taká, že by sme časem úplne peresunuli výrobu do českého pohraničia a oživili niektorú z opustených sudetských tovární, ale na to zatiaľ nemáme dostatočnú kapacitu. Aspoň teda emisie spojené s dopravou do ČR karmicky kompenzujeme pravidelnými príspevkami Člověku v tísni.

Žiadne produkty značky DHAARA sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie