Stromcheck

Drevené STROMCHECKy vyrába na Slovensku Adam Lisý. Spolu so svojou manželkou Dáškou bývajú neďaleko mesta Bánovce nad Bebravou a ako hovorí Adam: "Stromchcecky vznikli práve z našej lásky."

"Začalo to našimi prvými spoločnými Vianocami v novom dome. Blížil sa čas Vianoc a my sme premýšľali, čo s vianočným stromčekom. Povedali sme si, že nechceme živý a taktiež nechceme umelý, pretože máme radi životné prostredie. Tak sme premýšľali, rozprávali, hľadali až nakoniec nám napadlo, že si jednoducho nejaký vianočný stromček vyrobíme. Cez víkend som sa zatvoril v garáži a vyrobil som náš prvý STROMCHECK. Boli sme z neho nadšení! Manželku zaujal a dokonca bol aj funkčný. Tak sme si počas sviatkov v jeden pekný večer povedali, že by to mohlo fungovať a mali by sme ho začať posúvať iným ľuďom. STROMCHECK je jedinečný, moderný. Nevyhodíš ho po Vianociach len tak do koša. Dokonca prežije aj návaly detí a skvelú vianočnú párty!"

Dôležité info k dodaniu: Z dôvodu veľkosti a veľkej váhy balenia posielame Stromchecky iba kuriérskou službou na adresu za cenu 8 EUR (bohužiaľ to je najlacnejší možný variant). Pokiaľ by ste ale mali záujem o osobný odber v bratislavskom showroome, napíšte nám, prosím, čo najskôr email na etikbutik@etikbutik.sk a skúsime to nejako vymyslieť :)

2 položiek celkom
Drevený vianočný stromček "Stromcheck 2" - M (150 cm)
€199
799/S258
Drevený vianočný stromček "Stromcheck 2" - L (175 cm)
€239
799/S257

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz