Objednávky prijaté a zaplatené do 18.12. stíhame cez Packetu doručiť do Vianoc.✨

SKFK

SKFK (predtým Skunkfunk) je baskická etická značka. Jej mottom je: "Oblečte sa tak, aká ste, ako sa cítite, ako žijete. Posilňujte svoju identitu, vyjadrite svoju podstatu a starajte sa o svoje okolie."

SKFK nás vyzýva, aby sme boli aktívnou súčasťou zmeny, ktorú chceme vidieť vo svete, a aby sme nakupovali vedome a zodpovedne. Táto značka tvorí pre ženy, ktoré chcú prepojiť jedinečný design inšpirovaný umením a kultúrou, s nadčasovým, pohodlným a funkčným štýlom.

Nadchla nás hneď z niekoľkých dôvodov. Okrem iného aj krásnym výberom vegánskych svetríkov, kardigánov a konečne aj dámskych kabátov, ktoré nám v EtikButiku chýbali (teraz už zostáva nájsť už len tie pánske:)! Moc jej fandíme aj kvôli tomu, že začínala ako konvenčná značka, ale postupne sa rozhodla pretransformovať na značku udržateľnú. Pracuje s certifikovanými k planéte šetrnými materiálmi, recykluje starý textil, podporuje malých farmárov, využíva iba obnoviteľnú energiu, dokonca vyvinula aplikáciu, v ktorej môžete zistiť uhlíkovú stopu SKFK produktov v porovnaní s bežnými produktami. Podporuje nás, spotrebiteľov, v tom, aby sme boli aktívnou súčasťou zmeny, ktorú chceme vidieť, a vyzýva nás k tomu, aby sme nakupovali vedome a zodpovedne.

22 položiek celkom
Espadrilky "NADI navy“
Akcia
–35 %
+ ďalšie
23186/40
Dámske tmavomodré šaty "ALANE navy“
+ ďalšie
22727/34
Dámske biele tričko "AMARITA white“
+ ďalšie
22712/36
Dámske tmavomodré nohavice "GUDANE navy“
+ ďalšie
19000/38
skirt recycled cotton eunate skfk wsk00462 2n f3b
+ ďalšie
12125/38
jacket recycled polyester badia skfk wjc00248 63 fsb
Akcia
–30 %
+ ďalšie
8291/XS

Stránka 1 z 1 - 22 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz