AHINSA SHOES

AHINSA SHOES je česká značka vegánských etických barefoot topánok. Etickú výrobu majú Ahinsa Shoes priamo v centre svojej filozofie, preto nemôžu v EtikButiku chýbať.

Čo presne znamená etika pre AHINSA SHOES? 

Etický výrobok je taký, ktorý je vyprodukovaný s láskou, úctou a rešpektom k prírode a ľuďom.

  • Etické k ľuďom: Výroba Ahinsa shoes prebieha kompletne a výlučne v Českej republike, za dôstojných sociálne - ekonomických podmienok výrobných pracovníkov. K výrobe využívame iba materiály, ktoré pocházdajú výlučne zo štátov Európskej únie (väčšina materiálov má svoj pôvod priamo v ČR).
  • Etické k prírode: Obuv je vyrábaná kompletne a výlučne v Českej republike, v jednom regióne - odpadá tak záťaž na životné prostredie spôsobená interkontinentálnym  transportom. Všetky použité materiály sú výlučne zo zemí EÚ.
  • Etické k vlastnému zdraviu: Topánky sú navrhnuté fyzioterapeutmi tak, aby nedeformovaly Vaše nohy a nechávali ich slobodné a šťastné :)

 

Čo znamená Ahinsa?

Ahinsa je starý védsky výraz, ktorý môžeme preložiť ako "nenásilie". Znamená to vznešený a zodpovedný spôsob života a uvažovania... 
V tomto duchu vyrábame naše topánky:

  • bez násilia na našom vlastnom zdraví – topánky sú koncipované v spolupráci s fyzioterapeutmi tak, aby čo najmenej limitovali Váš pohyb, Vašu prirodzenosť - cítíte sa v nich takmer ako naboso :)
  • bez násilia na zvieratách – topánky sú 100% vegetariánske / vegánske, neobsahujú časti zo zabitých zvierat
  • bez násilia na ľuďoch - snažíme se o "fair trade" etickú výrobu bez vykorisťovania a zneužívania výrobných pracovníkov
Žiadne produkty značky AHINSA SHOES sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie