VIANOČNÁ SÚŤAŽ O ETICKÉ KÚSKY A DARČEKOVÉ POUKAZY

Milí kamaráti, fanúšikovia etickej módy a zmysluplných darčekov. Radi by sme vás v tomto čase adventnom obdarovali, pretože šíriť do sveta príbehy férových a udržateľných značiek, a zároveň aj niekoho obdarovat, je ideálne kombo a radosť najväčšia.  
 
MÁME PRE VÁS SÚŤAŽE HNEĎ DVE
 
Súťaž instagramovú o darčekové poukazy, kde vylosujeme niekoho z komentárov v tomto príspevku (bližšie info nižšie).  
 
Súťaž pre všetky naše milé zákazníčky a zákazníkov, kde vylosujeme a obdarujeme niekoľkých z vás, ktorí ste u nás v EtikButiku (v showroome alebo online na www.etikbutik.sk) nakúpili od 6.12. alebo do 18.12.2022 23:59 ešte nakúpite.    
 
VIANOČNÁ INSTAGRAMOVÁ SÚŤAŽ O 3 DARČEKOVÉ POUKAZY (V HODNOTE 20 EUR, 50 EUR a 100 EUR)
 
1. Dajte "like" (páči sa mi) tomuto príspevku a sledujte náš profil @etikbutik.sk na instagrame.
2. Do komentárov napíšte, aké zmysluplné, etické a udržateľné darčeky by ste z našej ponuky vybrali. Môžete pridať aj info, že pre koho a prečo, nech sa navzájom inšpirujeme 
3. V komentároch označte niekoho, kto je tiež fanúšik etických značiek a zmysluplných Vianoc a koho by táto súťaž veľmi potešila 
 
VIANOČNÁ SÚŤAŽ PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV
 
Touto súťažou by sme vám chceli poďakovať, že u nás nakupujete etickú módu a zmysluplné darčeky. V pondelok 19.12.2022 vylosujeme a obdarujeme minimálne piatich z vás, ktorí ste u nás v EtikButiku (v showroome alebo online na www.etikbutik.sk) v decembri nakúpili alebo do 18.12.2022 23:59 ešte nakúpite. 
 
Podmienkou je nákup v minimálnej hodnote 40 EUR a poskytnutie e-mailového alebo telefonického kontaktu, nech vás v prípade výhry môžeme kontaktovať. 
 
Vyhrať môžete napríklad ROLLTOP BACKPACK batoh z recyklovaných plastov vylovených z oceánu v hodnote 159,- EUR, bunda z našej aktuálnej ponuky, balíček od lokálnych tvorcov či darčekový poukaz. 
 
Výhry si budete môcť vyzdvihnúť v našom bratislavskom showroome alebo ich 20.12. odošleme na vybranú pobočku Packety (takže myslíme aj na našich mimobratislavských zákazníkov, výhra by mala stihnúť prísť do Vianoc).
 
Sledujte náš instagram pre aktuálne info, o konkrétnych výhrach budeme informovať. 
 
SPOJTE PRECHÁDZKU CENTROM BRATISLAVY ČI TRHY V STAREJ TRŽNICI S NÁVŠTEVOU ETIKBUTIK SHOWROOMU 
 
Tešíme sa na vás v našom showroome v srdci Bratislavy vo všedné dni 12:30 - 18:30 a v sobotu 11:00 - 16:00. Nájdete nás kúsok od Laurinskej, v budove CITY GATE na 1. poschodí (adresa: Námestie SNP 19), tak môžete zmysluplné nákupy spojiť s vianočnými trhmi alebo s prechádzkou starou Bratislavou.

Všetky zmysluplné darčeky nájdete aj online na e-shope www.etikbutik.sk, kde sme pre vás pripravili sekciu VIANOČNÁ INŠPIRÁCIA.

VIANOČNÉ VRÁTENIE 
 
Žiadny strach, ak by ste sa s výberom darčeka netrafili, môžete ho vrátiť alebo vymeniť až do soboty 21.1.2023 (môžete si vybrať iný tovar alebo vám v hodnote vráteného darčeka vystavíme kredit platný po dobu jedného roka).
 
Tešíme sa na vás a ďakujeme, že podporujete etické, udržateľné, vegánske a zmysluplné značky. Váš ETIKBUTIK
 
Info k súťaži: Súťažiť môže každý nad 18 rokov a spoločnosť Meta nie je usporiadateľom súťaže, nesponzoruje ju, ani s ňou nijako inak nesúvisí. Viac info na www.etikbutik.sk/vianocna-sutaz-2022

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz