Handmade Beauty

Sympatická Madriďanka, pôvodom z Mexika, Diana o sebe tvrdí, že je neposedná a zvedavá. Keď ju niečo zaujíma, nedá pokoj, pokiaľ o tom nezistí všetko, čo potrebuje. Podobný prístup sa aktívnej Španielke vyplatil aj  pri zakladaní a vedení projektu Handmade Beauty. Nie je to totiž "len kozmetika". V Madride otvorila niekoľko salónov prírodnej krásy pripomínajúcich nádhernú, voňavú apotéku. Dlhé roky venovala tomu, aby svoj koníček a prirodzenú starostlivosť o  prírodu a ľudské zdravie povýšila na majstrovstvo. Vždy túžila po tom cítiť sa vo svojom tele naozaj dobre, bez toho aby to so sebou nieslo nepriaznivé vedľajšie efekty. Jej poslaním sa stalo založit 100% ekologický priestor pre starostlivosť o telo a dušu. Handmade Beauty je tak jej splneným snom, do ktorého investuje to najlepšie sama zo seba.

Široká ponuka lakov na nechty a prípravkov pre starostlivosť o nechty poteší krásnou paletou odtieňov a designovými fľaštičkami.

Všetky produkty sú výsledkom ručnej práce a zápalu pre vec. Vo fľaštičkách je odzrkadlený zámer veci zjednodušovať tak, ako to ide.

Laky na nechty sú takzvané 5-free alebo 7-free (teda neobsahujú tie najškodlivejšie látky nachádzajúce sa v bežných lakoch na nechty): toluén, formaldehyddibuthylftalát (DBP), 
formaldehydová živica 
syntetický gáfor.

Žiadne produkty značky Handmade Beauty sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz