Vegánska kuchárka "Slovegán" od Nikolety Kováčovej

Kód: 7961
€29,90
Na sklade

"SLOVEGÁN" je prvá slovenská vegánska kuchárka. Nájdete v nej 78 tradičných slovenských receptov v netradičnej vegánskej verzii. Nechýbajú najväčšie vychytávky slovenskej kuchyne - "bryndzové" halušky, pirohy, guláš, sviečková alebo segedín. Recepty sú rozdelené do šiestich hlavných kategórií: drobnosti, raňajky, polievky, hlavné jedlá, koláče a vianočné recepty. 

Táto kuchárska kniha ale nie je len pre vegánov. Slovegán je originálne spracovanou zbierkou tradičných slovenských receptov, ktoré sú vďaka ich vegánskemu prevedeniu tiež moderné. Svojich priaznivcov si nájdu aj medzi tradične sa stravujúcimi všežravcami, ktorí chcú vyskúšať niečo nové :) Alebo tiež medzi ľuďmi, ktorí chcú do svojej stravy dostať viac rastlinných surovín, ale nechcú sa vzdať tradičných chutí.

Je to prvá kuchárska kniha najznámejšej slovenskej propagátorky vegánstva, Nikolety Kováčovej. Okrem spísania receptov, ktoré pochádzajú priamo od nej, alebo z jej rodinného trezoru, aj sama nafotila všetkých 70 hlavných receptov. Slovegán tak nie je len zbierkou originálnych receptov, ale aj krásnych a autentických fotografií. 

 

Autorka: Nikoleta Kováčová

Rok vydania: 2019

Počet strán: 194

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz