Dámsky náramok "Gemstone Card Labradorite Silver Bracelet"

Kód: 799/S11
€14,95
Na sklade

Tento náramok je vyrobený z bavlnenej nite a labradoritu. Náramok má posuvný uzol z bavlnenej nite.

Labradorit má veľmi silnú intuíciu. Neviete čo robiť? Labradorit Vám ukáže cestu. Labradorit tiež zhromažďuje a podporuje všetky Vaše silné stránky a priťahuje úspech.

  • Rozmery karty: 74 x 74 mm
  • Dĺžka nite: 15 - 22 cm
  • Drahokam: labradorit
  • V čom je jeho sila? - dodáva intuíciu

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Celým srdcom veríme v krásne príbehy. Naše fair-trade šperky sa vyrábajú na opačnej strane sveta, v Nepále. Ľudia, ktorí ich vyrábajú, sú ako súčasť našej rodiny. Táto práca má pre nich veľký význam. Znamená pre nich spravodlivý príjem, strechu nad hlavou, jedlo na stole a nezávislosť.Fair-trade predpokladá "living wages" (mzdy, pre život), a nie minimálne mzdy stanovené vládou jednotlivých krajín. S "living wages" si môžete doslova vytvoriť život. Budete mať dostatok zdrojov na zabezpečenie dobrej budúcnosti pre seba a svoje deti. Veríme, že sa ako jednotlivec môžete skutočne rozvíjať, iba ak si nemusíte robiť starosti so svojimi základnými potrebami. S primeranou mzdou, ktorá pokryje nielen základné životné náklady, nielenže prežívate, ale vlaste "si budujete život". Môžete ľahko naplniť svoje základné potreby (jedlo, bývanie, zdravotná starostlivosť), ale môžete aj nejaké peniaze ušetriť na neskôr a napríklad umožniť svojim deťom kvalitné vzdelanie. Práve preto ideme v našich snahách ešte o krok ďalej, nad rámec spravodlivých miezd. Hovoríme tomu "životné minimum plus". Pretože pochopenie finančnej gramotnosti, teda vedomie toho, čo všetko môžete so svojimi peniazmi urobiť, nebýva v krajinách ako Nepál moc rozvinuté, venujeme tomu osobitnú pozornosť a vypracovávame programy, ktoré sa tomu venujú. A to je náš krásny príbeh.  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie