Chaukiss prianie - Merry Christmas all around the world

Kód: 994/S262
Značka: Chaukiss
€2,60
Na sklade

"Netráp sa, buď šťastný", je známy refrén piesne od Bobby McFerrin. Každý máme v živote nejaké trable, ale keď sa budeme trápiť, zbytočne zdvojnásobíme ich váhu.

  • Veľkosť priania: A6
  • Vo vnútri čisté
  • Tlačené na recyklovaný papier
  • Súčasťou priania je prírodná obálka z recyklovaného papiera

 

Všetky priania sú šetrné k prírode, a preto sú tlačené na FSC® certifikovaný papier so 100 % obsahom recyklovaných vlákien. Obálky sú tiež z hnedého recykovaného papiera a obaly, v ktorých sú priania zabalené, sú vyrobené z kukuričného škrobu, a preto sú biologicky odbúrateľné a kompostovateľné. Všetky priania sú vo vnútri prázdne a čakajú len na Vás a Vaše nápady, tak hurá do toho.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

chaukiss-logo

 

Chaukiss (čaukys) je česká značka založená v roku 2016 s jasne danou víziou - robiť Vám radosť. Ponúka široký výber pohľadníc pre každú príležitosť vo vašom živote, sójové sviečky, ktoré vám doma vytvoria príjemnú atmosféru a plátené tašky (tote bags) pre každodenné nákupy. 
Pri výrobe ich produktov dbajú na pridanú hodnotu nie len pre človeka, ale samozrejme i pre prírodu. Vštky produkty preto robia "zelenšie", aby životnému prostrediu zbytočne neškodili.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz