24Bottles Obal na fľašu (250ml) THERMAL COVER

Kód: 994/S447
Značka: 24Bottles
€6,90
Na sklade

Obal THERMAL COVER chráni vašu fľašku Urban Bottle pred poškodením, zatiaľ čo zvyšuje jej tepelnú kapacitu a udrží Vaše nápoje teplé po dobu 3 hodín studené po dobu 4 hodín. Tento jednoduchý neoprénový obal je skvelým doplnkom, ktorý premení Vašu fľašu Urban na termofľašu bez toho, aby to ovplyvnilo jej nízku hmotnosť.

  • Materiál: neoprén
  • Váha: 21 g
  • Sedí výhradne na model URBAN s objemom 250 ml

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

24Bottles | B Corp (@24Bottles_) | Twitter

24Bottles® je talianska dizajnová značka, ktorá sa zrodila v roku 2013 v meste Bologna. Jej cieľom je znížiť vplyv jednorazových plastových fliaš na planétu a naše životy.

Myšlienka tejto spoločnosti vychádza z hľadania najpohodlnejšieho a najfunkčnejšieho riešenia pre splnenie potreby hydratácie zdravým, elegantným a ekologickým spôsobom, každý deň.

Lorenzo 24Bottles0884

Cieľom je vytvoriť užitočné a funkčné objekty, vďaka ktorým bude svet príjemnejším a menej znečisteným miestom. V spoločnosti 24Bottles® verí, že dobrý dizajn môže zmeniť veci k lepšiemu a pomôcť ľuďom zlepšiť ich zdravie a kvalitu života i vzhľad, a to spôsobom šetrným k životnému prostrediu.

Cieľom zakladateľov 24Bottles® je spojiť formu a funkciu, aby mohli ponúknuť jedinečne ľahké kolekcie fliaš, koordinované príslušenstvo a múdre riešenia, aby podporili udržateľnejší a pohodlnejší životný štýl pri zachovaní osobného štýlu pod kontrolou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz