Tričko s potlačou "Hey listen, we have only one planet"

Kód: 8039/XL
Značka: ON THE BOAT
€29
Na sklade
Variant

Detaily produktu:

  • Každé predané tričko daruje 10 percent svojej hodnoty na aktívne hnutie Dúha, ktoré sa veľmi významne stará o našu globálnu zodpovednosť.
  • Materiál: 100% organická bavlna (GOTS certifikácia)
  • Strih: oversized
  • Vyrobené v Bangladéši (za podmienok Fair Trade)
  • Starostlivosť: jemné pranie na 30°C (ideálne naruby - s podobnými farbami), nebieliť, nesušiť v sušičke, žehliť pri nízkej teplote (naruby), nečistiť nasucho
  • Certifikácie: GOTS (Global Organic Textile Standard), FWF (Fair Wear Foundation), PETA (vhodné pre vegánov)

                 PAALA_FW_certifikace GOTS_certifikace

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Meraki vznikla z lásky k odievaniu, planéte zem a vedomého prístupu k životu. Založila ju Jana Horejšová.

Meraki ide cestou, ktorou sa v posledných rokoch vydalo už veľa organizácií, spoločností a výrobcov. Ide o spôsob premýšľania nad tým, aký prospech má  činnosť, ktorá nám prináša obživu nielen pre nás samotných, ale i pre ostatných a planétu zem. Tá nám totiž ticho a pokorne poskytuje všetky zdroje pre naše projekty, pre náš komfort, pre život aký poznáme.

Prichádza doba, keď sa už veľmi výrazne hovorí o ekologickej situácii a o tom ako ju riešiť.

Každý si dnes na nemalom trhu rozličných produktov môže vybrať ten, ktorý podporuje ochranu prírodných zdrojov.

Každý môže sám u seba, vo svojom osobnom priestore začať meniť prístup a postoj . Pretože práve teraz je presne tá doba, kedy sa začínajú robiť zmeny k lepšiemu.

Všetko je so všetkým prepojené a to v akom stave sa nachádza naša planéta, je zrkadlo kolektívneho vedomia mysle človeka.

Meraki tričká svojimi nápismi často upozorňujú na to, ako moc je dôležitá otvorená myseľ, láska a pokora k životu v každom momente. Udržať si tento stav vedomia v záplave informačného smogu a presne mierenej reklamy v dnešnej dobe je veľmi náročná. A preto veríme, že Vám Meraki tričká pomôžu udržať si bdelosť a pohodu vždy, keď ich budete mať na sebe.

Každé predané tričko daruje 10 percent svojej hodnoty na aktivity Hnutí Duha, ktoré se veľmi výrazne stará o našu globálnu zodpovednosť.

Hnutie DUHA presadzuje zdravé prostredie pre život, pestrú prírodu a smart ekonomiku. Presadzuje riešenia, ktoré zaistia zdravie a kvalitu života pre každého z nás.  Hnutie Duha sa stará o to, aby sme mali  čistý vzduch, smart úsporné domy, jednoduché pravidlá pre samovýrobu elektriny, potraviny bez toxických látok a lepšiu recykláciu odpadu namiesto skládok či nových spaľovní. Hnutie Duha dokáže rozhýbať politikov a úrady, aby nám zostala krajina s miestami ponechanými slobodnému vývoju divokej prírody, aby ju mohli obývať vzácne zvieratá a rastliny a obdivovať všetci ohľaduplný návštevníci. Usiluje o zdravé lesy a šetrné hospodárenie v poľnohospodárskej krajine. Menej znečistenia a udržateľné čerpanie prírodných surovín. To sú hlavné motivácie, prečo Duha presadzuje lepšiu prevenciu a recykláciu odpadov alebo viac energie z čistých domácich obnoviteľných zdrojov. To všetko pomôže zraziť závislosť na uhoľných baniach i dovozu surovín a posilniť našu(českú) ekonomiku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz