The Greatest Candle Zero-waste sviečka v skle (120 g) - figa

Kód: 994/S977
€9,95
Na sklade

S prírodnou sviečkou v skle od The Greatest Candle bude hračka vytvoriť krásnu a romantickú atmosféru. Pohárik sa dá uzavrieť hliníkovým viečkom, takže si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou! Po prvom zapálení sa totiž stane nepostrádateľným spoločníkom.

Vydrží vám horieť cca 30 hodín.

Aká je vôňa figy?

Príjemná a tajomná vôňa pripomínajúca dlhé večery v Stredozemí. Vytvára veľmi príjemnú, sviežu a uvoľnenú atmosféru v každom ročnom období. Jej vôňu otvárajú svieže sladkasté ovocné tóny, ktoré vzápätí vystrieda tajomná korenená vôňa. Po ich odznení sa postupne rozvíja sladké tóny vanilky a karamelu.

Vrchol: ovocná vôňa

Srdce: korenená vôňa

Základ: vanilka, karamel

 

Detaily produktu:

  • Rozmery: priemer max 7 cm, výška 8,7 cm
  • Hmotnosť vosku: 120g

Zloženie: vosk z použitých rastlinných olejov (prevažne olivový a slnečnicový), zmes voskov (rastlinný vosk získaný z olivového oleja, 3-4 % parafín), vôňa

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zakladatelia značky The Greatest Candle in the World sú nadšený surferi a keď jedného dňa vyliezli z mora a ich koža mala olejový film, priviedlo ich to k úžasnej myšlienke. Trvalo im to roky, ale vymysleli prášok, pomocou ktorého sa dá z použitých rastlinných olejov, ktoré inak  znečišťujú more, vyrobiť prírodnú sviečku a to úplne bez parafínu či včelieho vosku.

  • Sú unikátne – ako jediní používajú k výrobe prírodných sviečok použité kuchynské oleje.
  • Úžasne voňajú – vďaka francúzskym vôňam vyrobeným v súlade s Green chemistry sú pre nás tieto sviečky jednoznačne najvoňavejšie zo všetkých.
  • Sú ekologické – sú vyrobené z už použitých kuchynských rastlinných olejov. A sady na výrobu vlastných sviečok ponúkajú originálny spôsob recyklácie vlastných kuchynských olejov. Tým výrazne pomáhajú obmedziť kontamináciu vody a pôdy.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz