Náušnice "Attracted Moonstone Gold Plated Earrings"

Kód: 799/S582
€44,95
Na sklade

Tieto náušnice sú vyrobené z pozlátenej mosadze a jedného drahokamu mesačného kameňa. Dĺžka náušníc je 4,5 cm.

Mesačný kameň je drahokam hlboko spojený s Mesiacom a jeho cyklami. Pripomína nám našu ženskú múdrosť a naša intuícia sa stáva hlasitou a jasnou. Mesačný kameň ctí nové cykly, nové začiatky a krásu týchto okamihov.

Drahokamy sú vytvorené prírodou. Každý drahokam je jedinečný. Preto sa farba vášho šperku môže mierne líšiť od obrázku.

  • Dĺžka: 4,5 cm
  • Drahokam: mesačný kameň
  • V čom je jeho sila? - dodáva ženskú silu

Detailné informácie

Podrobný popis

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

"Veríme, že každá ľudská bytosť má právo vytvoriť zo svojho života ten najkrajší príbeh. Preto sme tu." Cathelijne Lania, zakladateľka A Beautiful Story

Celým srdcom veríme v krásne príbehy. Naše fair-trade šperky sa vyrábajú na opačnej strane sveta, v Nepále. Ľudia, ktorí ich vyrábajú, sú ako súčasť našej rodiny. Táto práca má pre nich veľký význam. Znamená pre nich spravodlivý príjem, strechu nad hlavou, jedlo na stole a nezávislosť.

Fair-trade predpokladá "living wages" (mzdu pre život), a nie minimálne mzdy stanovené vládou jednotlivých krajín.

S "living wages" si môžete doslova vytvoriť život. Budete mať dostatok zdrojov na zabezpečenie dobrej budúcnosti pre seba a svoje deti.

Veríme, že sa ako jednotlivec môžete skutočne rozvíjať, iba ak si nemusíte robiť starosti so svojimi základnými potrebami. S primeranou mzdou, ktorá pokryje nielen základné životné náklady, nielenže prežívate, ale vlaste "si budujete život". Môžete ľahko naplniť svoje základné potreby (jedlo, bývanie, zdravotná starostlivosť), ale môžete aj nejaké peniaze ušetriť na neskôr a napríklad umožniť svojim deťom kvalitné vzdelanie. 

Práve preto ideme v našich snahách ešte o krok ďalej, nad rámec spravodlivých miezd. Hovoríme tomu "životné minimum plus". Pretože pochopenie finančnej gramotnosti, teda vedomie toho, čo všetko môžete so svojimi peniazmi urobiť, nebýva v krajinách ako Nepál moc rozvinuté, venujeme tomu osobitnú pozornosť a vypracovávame programy, ktoré sa tomu venujú. A to je náš krásny príbeh.  

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz