Kniha "MEKY MEK! SKUTEČNÝ SVĚT ZVÍŘÁTEK" - Marcela Vostřelová

Kód: 799/S270
€36,50
Na sklade

Nová kniha o živote tzv. hospodárskych zvierat, ktorá tu ešte nebola! Ktorá tu chýbala!

„Z lásky k prírode a našej planéte sme si dali za cieľ cez našu novú knihu viesť už tých najmenších k rešpektu ku všetkým živým bytostiam a robiť osvetu o realite života tzv. hospodárskych zvierat. Toto unikátne leporelo predstaví deťom prostredníctvom hravých básničiek 11 zvieratiek ako je prasa, káva, koza, moriak alebo včela a umožní im zapojiť vlastnú kreativitu a fantáziu cez interaktívne ilustrácie!" To sú slová autorky Marcely Vostrelovej.

"Predstavujem vám knihu MEKY MEK! Skutočný svet zvieratiek! Ako ilustrátorka som sa chopila obrazového sprievodu a zvolila podobu interaktívneho leporela, ktorého súčasťou budú vyberateľné šablóny zvieratiek. Tie umožnia čitateľovi obkresľovať, vyfarbovať, frotážovať, sprejovať a dotvárať ilustrácie podľa vlastnej fantázie! Literárne spracovanie som zverila skúsenej spisovateľke a pedagogičke Ester Starej. Prostredníctvom hravých básničiek predstaví najmladším čitateľom 11 úžasných hrdinov, ako je napríklad morka, prasa, krava, avšak s dôrazom na ich prirodzené vlastnosti a zručnosti. Dospelým ponúkne mnoho súvisiacich informácií.

Kniha je vyrobená z recyklovaného papiera, s dôrazom na elimináciu odpadového materiálu a čiastočne ručne. Verím, že táto jej veľkorysá forma bude upozorňovať na význam témy. Pokúsme sa spoločne narušiť zabehnuté stereotypy a veďme deti k rešpektu a láskavosti ku všetkým zvieratám. Rozhodne si to zaslúžia. Veľmi vám ďakujem!“ Marcela

  • Nákupom tejto knihy podporíte Farmu Nadeje.
  • Design, koncept a ilustrácie: Marcela Vostrelová
  • Text: Ester Stará
  • Grafická úprava: Tereza Šmídová
  • Väzba: leporelo v pevnej väzbe

 

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz