Crossbody kabelka "ARIZONA black" z recyklovaných PET fliaš

Kód: 994/S1218
Značka: Lefrik
€40
Na sklade

Táto ľahká a funkčná taška je vyrobená zo 100% recyklovaných plastových fliaš, čo z nej robí udržateľnú crossbody. Vďaka všestranným a praktickým vlastnostiam, spolu s tým, že je super ľahká, je táto taška klasikou na každodenné nosenie. Je vybavená popruhom so zapínaním na klip, ktorý umožňuje nosenie bez popruhu alebo ako crossbody.

Detaily produktu:

  • Materiál plášťa: Recyklovaný polyester z PET fliaš s odolným, vodeodolným a TPE povlakom.
  • Materiál podšívky: Vodeodolný RPET 600D.
  • Veľkosť: 21 x 17 cm 
  • Objem: 1 l
  • Hmotnost: 200 g 
  • ☂ Vodeodolný
  • ♼ Rpet & Vegan.
  • Zapínanie na zips.

 

Starostlivosť:

Odstráňte nečistoty a škvrny malou štetinovou kefkou alebo zubnou kefkou spolu s jemným mydlom a studenou vodou. Pracujte krúživými pohybmi, jemne trite. V prípade potreby opakujte. Opláchnite studenou vodou a osušte na vzduchu.

V prípade potreby je možné dať do práčky, vždy so studenou vodou a šetrným cyklom. Pokiaľ sa rozhodnete pre túto metódu, odporúčame použiť umývacie vrecko Guppyffriend, aby sa plastové mikrovlákna nedostali do potrubia a neskončili vo vodných tokoch.

DOPAD NA UDRŽATEĽNOSŤ

☁ Úspora 2 kg oxidu uhličitého. Úspora vody 2,8 l.VyrobenÉ z 14 PET fliaš.

 

 

 

 

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lefrik

Založené v Madride. Od roku 2012

Lefrik je skupina jednotlivcov, ktorí sú nadšení pre vizuálne a sluchové umenie a inšpirovaní spôsobom, akým sa farby a inovatívne materiály dokážu prepojiť so zmyslami. Túto vášeň začleňujeme do dizajnu našich vysoko výkonných batohov, tašiek a doplnkov, ktoré sú vyrobené z recyklovaných plastových fliaš a sú funkčné aj štýlové.

Naše certifikácie

Sme vegáni, Lefrik bol schválený ako vegán organizácií na ochranu zvierat PETA.

Naše produkty sú navrhnuté v Španielsku a eticky vyrábané v Ázii. Naše produkty vyrábame v Ázii, pretože majú najlepšie techniky výroby polyesteru z recyklovaných PET plastových fliaš.

Náš dodávateľ tkanín nám poskytuje tie najkvalitnejšie tkaniny certifikované Global Recycled Standard.

Naša dodávateľská továreň bola auditovaná spoločnosťou SEDEX a splnila etické zásady SMETA 4.

 

S radosťou oznamujeme, že od augusta 2020 sme hrdými oficiálnymi členmi 1% for the Planet – mimoriadnej globálnej siete ekologických podnikov a neziskových partnerov, ktorí chcú chrániť budúcnosť našej existencie na planéte. To znamená, že budeme venovať 1 % našich ročných príjmov fantastickým organizáciám, ktoré stavajú planétu na prvé miesto.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz