The Greatest Candle Vonná sviečka v plechovke (200 g) - kvet darjeelingu

Kód: 3660
€12,95
Na sklade

Tie najekologickejšie sviečky vôbec - tak by sa jednoducho dala charakterizovať značka The Greatest Candle in the World.

Koncept spočíva v recyklácii použitých rastlinných olejov (ktoré výrobca zhromažďuje v reštauráciách) ako napr. kontaminácia vody a pôdy. Jeden liter oleja totiž dokáže kontaminovať až 1000 litrov vody.

S prírodnou sviečkou v štýlovej plechovke od The Greatest Candle bude hračka doma vytvoriť krásnu a romantickú atmosféru. Vydrží vám horieť až 55 hodín.

Aká je vôňa darjeelingu?

Zmes tých najpríjemnejšie voňajúcich kvetov pochádzajúcich z Himalájí sa snúbi v tejto sviečke. Jej vôňa je skvele kvetinová a navyše doplnená štipkou korenia, vďaka ktorému sa z nej stáva originálna a nevšedná záležitosť. 

Vrchol: svieža, zelená, trávnatá vôňa

Srdce: jazmín, ruža, cyklámen, hyacint

Základ: jemná vôňa, vanilka, pižmo

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zakladatelia značky The Greatest Candle in the World sú nadšený surferi a keď jedného dňa vyliezli z mora a ich koža mala olejový film, priviedlo ich to k úžasnej myšlienke. Trvalo im to roky, ale vymysleli prášok, pomocou ktorého sa dá z použitých rastlinných olejov, ktoré inak  znečišťujú more, vyrobiť prírodnú sviečku a to úplne bez parafínu či včelieho vosku.

  • Sú unikátne – ako jediní používajú k výrobe prírodných sviečok použité kuchynské oleje.
  • Úžasne voňajú – vďaka francúzskym vôňam vyrobeným v súlade s Green chemistry sú pre nás tieto sviečky jednoznačne najvoňavejšie zo všetkých.
  • Sú ekologické – sú vyrobené z už použitých kuchynských rastlinných olejov. A sady na výrobu vlastných sviečok ponúkajú originálny spôsob recyklácie vlastných kuchynských olejov. Tým výrazne pomáhajú obmedziť kontamináciu vody a pôdy.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz