Veľká čierna taška cez rameno "Biwa Puffy Black Tech" z recyklovaných PET fliaš

Kód: 994/S1211
Značka: Lefrik
€70
Dostupnosť overíme u výrobcu

Prešívaná taška navrhnutá na použitie ako taška cez rameno aj ako taška na prenášanie, vďaka nastaviteľným posuvným uzlom. Vďaka 100% recyklovanej plastovej tkanine a mäkkému prešívaniu je veľmi ľahká a príjemná na dotyk. Má veľkú hlavnú priehradku na magnetku a vrecko na zips na drobné alebo nevyhnutné predmety.

Detaily produktu:

  • Materiál: Vodeodolný RPET 600D
  • Vyrobené z 22 PET fliaš
  • Veľkosť: 23,5 x 11,5 cm
  • Objem: 1,3 l
  • Hmotnosť: 160 g
  • ☂ Vodeodolná
  • ♼ Rpet & Vegan
  • Magnetické zatváranie

Starostlivosť: Odstráňte nečistoty a škvrny malou štetinovou kefkou alebo zubnou kefkou spolu s jemným mydlom a studenou vodou. Pracujte krúživými pohybmi, jemne trite. V prípade potreby opakujte. Opláchnite studenou vodou a osušte na vzduchu.

V prípade potreby je možné dať do práčky, vždy so studenou vodou a šetrným cyklom. Pokiaľ sa rozhodnete pre túto metódu, odporúčame použiť umývacie vrecko Guppyffriend, aby sa plastové mikrovlákna nedostali do potrubia a neskončili vo vodných tokoch.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lefrik

Založené v Madride. Od roku 2012

Lefrik je skupina jednotlivcov, ktorí sú nadšení pre vizuálne a sluchové umenie a inšpirovaní spôsobom, akým sa farby a inovatívne materiály dokážu prepojiť so zmyslami. Túto vášeň začleňujeme do dizajnu našich vysoko výkonných batohov, tašiek a doplnkov, ktoré sú vyrobené z recyklovaných plastových fliaš a sú funkčné aj štýlové.

Naše certifikácie

Sme vegáni, Lefrik bol schválený ako vegán organizácií na ochranu zvierat PETA.

Naše produkty sú navrhnuté v Španielsku a eticky vyrábané v Ázii. Naše produkty vyrábame v Ázii, pretože majú najlepšie techniky výroby polyesteru z recyklovaných PET plastových fliaš.

Náš dodávateľ tkanín nám poskytuje tie najkvalitnejšie tkaniny certifikované Global Recycled Standard.

Naša dodávateľská továreň bola auditovaná spoločnosťou SEDEX a splnila etické zásady SMETA 4.

 

S radosťou oznamujeme, že od augusta 2020 sme hrdými oficiálnymi členmi 1% for the Planet – mimoriadnej globálnej siete ekologických podnikov a neziskových partnerov, ktorí chcú chrániť budúcnosť našej existencie na planéte. To znamená, že budeme venovať 1 % našich ročných príjmov fantastickým organizáciám, ktoré stavajú planétu na prvé miesto.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz