Tmavá bio čokoláda AJALA - Chilli

Kód: 8692
Značka: AJALA
€3,70
Na sklade

Tmavá BIO čokoláda - Chilli

70% kakaa, 100% lásky :)

Našu čokoládu vyrábame z výberových kakaových bôbov najvyššej kvality. Už národy Aztékov a Májov kombinovali povzbuzdujúce účinky čokolády s chuťou chilli. Kombinácia osvedčená tisícročnou tradíciou.

Zloženie: kakaové bôby, sušená trstinová šťava, chilli 0,5%
Obsah kakaového podielu: 70 %
Váha: 45 g 
 
 
Môže obsahovať stopy sušených orechových plodov.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

MISIA ČOKOLÁDY AJALA

Chceme ukázať, ako naozaj chutí pravá čokoláda pripravená len z výberových kakaových bôbov a trstinové šťavy. Taká čokoláda, ktorá nie je nezdravou cukrovinkou, ale naozajstným pokrmom bohov plným chuti a zdraviu prospešných látok. Chceme vytvárať udržateľné vzťahy medzi nami, farmármi a ľuďmi milujúcimi čokoládu a zodpovedným prístupom sa starať o blaho našej planéty.

Výroba čokolády sa stala zabudnutým umením. Pritom ešte za prvej republiky bolo Československo tretím najväčším spracovateľom kakaových bôbov na svete. S Ajalou nadväzujeme na túto tradíciu a snažíme sa robiť s pomocou starých metód a moderných postupov tu najlepšiu čokoládu na svete.

Používame výberové kakaové bôby z overených destinácií, ako sú Stredná a Južná Amerika. Dbáme na to, aby išlo o pôvodné oblasti, kde boli bôby pestované odjakživa. Vďaka tomu vieme, že je o rastliny výborne postarané. Dôkazom je jeho výborná chuť, s ktorou sa bežné kakaové bôby nemôžu porovnávať.

Všetky naše čokolády osobne vyrábame v Česku, konkrétne v Brne. Len tak môžeme zaručit 100% kvalitu a zodpovedný prístup ku každej jednotlivej tabuľke.

Všetko súvisí so všetkým a vytváranie udržateľných vzťahov s dodávateľmi a prírodou je našou najväčšou prioritou. S farmármi spolupracujeme buď priamo alebo čo najtesnejšie. Dostanú tak za kakao viac peňazí, zlepšia kvalitu svojho života a majú väčšiu motiváciu starať sa o kakaovníky ešte lepšie. Výberové kakao rastie v tieni vysokých stromov, takže jeho pestovanie prispieva k záchrane pralesa. Na obaly využívame ručne tlačené papiere Calico z Česka a snažíme sa nachádzať miestne zdroje aj  pri daľších surovinách.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz