Objednávky prijaté a zaplatené do 18.12. stíhame cez Packetu doručiť do Vianoc.✨

The Greatest Candle Vonná sviečka v plechovke (200 g) - klinček a škorica

Kód: 3659
€12,95
Na sklade

Tie najekologickejšie sviečky vôbec - tak by sa jednoducho dala charakterizovať značka The Greatest Candle in the World.

Koncept spočíva v recyklácii použitých rastlinných olejov (ktoré výrobca zhromažďuje v reštauráciách) ako napr. kontaminácia vody a pôdy. Jeden liter oleja totiž dokáže kontaminovať až 1000 litrov vody.

S prírodnou sviečkou v štýlovej plechovke od The Greatest Candle bude hračka doma vytvoriť krásnu a romantickú atmosféru. Vydrží vám horieť až 55 hodín.

Aká je vôňa klinčekov a škorice?

Sladká, korenená a predovšetkým veľmi charizmatická vôňa, ktorá očarí nielen milovníkov vianočnej atmosféry. V prvých okamihoch si môžete vychutnávať príjemnú aromatickú vôňu klinčekov a mäkkého ovocia, ktorá pozvoľna prechádza do jemnej vône škorice a muškátového orieška. Pomyselnou čerešničkou na torte je pozvoľna sa linúca vôňa kadidla a vanilky.

Vrchol: klinček, aníz, ovocie

Srdce: škorica, muškátový oriešok

Základ: kadidlo, vanilka

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zakladatelia značky The Greatest Candle in the World sú nadšený surferi a keď jedného dňa vyliezli z mora a ich koža mala olejový film, priviedlo ich to k úžasnej myšlienke. Trvalo im to roky, ale vymysleli prášok, pomocou ktorého sa dá z použitých rastlinných olejov, ktoré inak  znečišťujú more, vyrobiť prírodnú sviečku a to úplne bez parafínu či včelieho vosku.

  • Sú unikátne – ako jediní používajú k výrobe prírodných sviečok použité kuchynské oleje.
  • Úžasne voňajú – vďaka francúzskym vôňam vyrobeným v súlade s Green chemistry sú pre nás tieto sviečky jednoznačne najvoňavejšie zo všetkých.
  • Sú ekologické – sú vyrobené z už použitých kuchynských rastlinných olejov. A sady na výrobu vlastných sviečok ponúkajú originálny spôsob recyklácie vlastných kuchynských olejov. Tým výrazne pomáhajú obmedziť kontamináciu vody a pôdy.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz