Servírovacia misa z korku "BENTE"

Kód: 994/S408
Značka: UlStO
€49,90
Na sklade

 

Korková servírovacia misa BENTE má unikátny design, ktorý určite upúta nejedno oko. Perfektne sa hodí takmer do každej domácnosti a preto je tiež ideálnym darčekom. Vďaka vysoko kvalitnému materiálu a spracovaniu táto korková misa obohatí váš domov na dlhú dobu.

Detaily produktu:

  • Materiál: len prírodné materiály - 100 % korok (ekologický korok z obnoviteľných zdrojov, vďaka regionálnej produkcii korku v Portugalsku sa materiál spracováva priamo na mieste)
  • Rozmery: 28 x 8 cm
  • Starostlivosť: Korok je vďaka svojej vlastnosti odpudzovať vodu a nečistoty veľmi jednoduchým materiálom na čistenie. Môžete ho jednoducho vyčistiť vodou, mäkkou špongiou a kuchynským prostriedkom.
  • Krajina pôvodu: Vyrobené v Portugalsku

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ulsto-518991_2048x2048

Značka UlStO sa zameriava na udržateľnosť a férovosť v kombinácii s čistým designom a praktickými výrobkami. To je tiež dôvod, prečo UlStO vyrába produkty v krajine, kde bola založena (v regióne Erzgebirge v Nemecku - iba jednu hodinu jazdy od sídla značky v Drážďanoch). Výhodami lokálnej produkcie sú napríklad: krátke prepravné vzdialenosti, osobné vzťahy so zamestnancami firmy, podpora lokálnej ekonomiky, ochrana životného prostredia... O to všetko a ešte o mnoho viac v UlStO príkladne dbajú.

Veľký význam regionalite prikladajú aj pri výbere materiálov a snažia sa, aby bol ich pôvod čo najviac lokálny. Najčastejšie používané materiály, ako sú plsť z recyklovaných plastových fliaš pochádzajú z Talianska, korok z Portugalska a zipsy sú vyrábané priamo v Nemecku.

Produkty UlStO prezentujú čistý design a udržateľný životný štýl. Rastlinné a veľmi odolné materiály sú v Nemecku spracovávané do jedinečných tašiek a doplnkov, do ktorých sme sa zamilovali na prvý pohľad. Odolnosť a udržateľnosť sú tými najväčšími prioritami. S praktickými spoločníkmi od UlStO si každý deň do unáhleného sveta beriete so sebou aspoň malý kúsok prírody - "cork to carry"!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz