OnlyEco Gél na ruky s antibakteriálnymi účinkami (50 ml)

Kód: 11078
Značka: OnlyEco
€4,40
Na sklade

Z 98 % prírodný. Jeho základom je alkohol (70%), ktorý pôsobí ako účinná dezinfekcia s antibakteriálnymi, antivirovými a protiplesňovými schopnosťami. Gél je doplnený o aloe vera a glycerín, ktoré bránia citlivú kožu pred vysušením a podráždením

Zloženie: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Triethanolamine, Carbomer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Citral, Limonene.

Alkohol vyniká s antimikrobiálnými vlastnosťami. V správnom percentuálnom zastúpení zabíja všetky mikroorganizmy ako sú baktérie, virusy či huby. Aby tieto vlastnosti alkohol dodržal, jeho obsah v hotovom výrobku musí byť podľa uznesenia CDC (Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb) vyšší než 60 %. Gél na umývanie rúk od OnlyEco pritom obsahuje 70 % alkoholu. Gel OnlyEco obsahuje celých 98 % prírodních látok, ale zablúdila do neho tiež látka Triethanolamin. TEA sa v konvenčných kozmetických produktoch vyskytuje bežne, aj keď býva za určitých podmienok spojovaná s dráždivosťou a toxicitou. Gél OnlyEco ju obsahuje v minimálnom množstve - koncentrácia 0,11 %. Bezpečnosť gélu náš dodávateľ Econea starostlivo preveril a v porovnaní s konvenčnými dezinfekčnými prostriedkami je jeho zloženie stále výrazne šetrnejšie. 

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za značkou OnlyBio & OnlyEco stojí poľská firma Laboratorium Naturella. Maximálna profesionalita a neustále vzdelávanie sa vo svojom obore sú vpísané hlboko v jej DNA. Je totiž zároveň biotechnologickým laboratóriom, ktorá sa zaoberá vývojom a výzkumom. Starostlivo vyvíjajú a vyrábajú prírodnú kozmetiku pre starostlivosť o telo a vlasy detí aj dospelých (OnlyBio) a šetrné a precízne čistiace prostriedky do domácnosti (OnlyEco). 

U všetkých produktov garantuje obsah minimálne 99 % čisto prírodných surovín. Tie z veľkej miery pochádzajú z lokálnych zdrojov. Obe produktové rady sa pyšnia certifikátom EcoCert a zakladajú si na unikátnej technológii biorafinácie surfaktínu z repky, ktorá vracia použité zdroje späť do obehu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz