Made Sustained Sada nerezových slamiek s kefkou (5 ks)

Kód: 5369
€12,40
Na sklade

Už nikdy ani jedna jednorázová plastová slamka. Sada od Made Sustained obsahuje 2 rovné a 2 zahnuté slamky a k tomu praktická kefka na ich čistenie. Slamky sú vyhotovené v jednoduchom, krásnom dizajne, môžete ich používať do aleluja a samozrejme sa z nich do drinkov neuvoľňujú žiadne škodlivé látky ako ftaláty alebo BPA (Bisfenol-A).

Či už ste si obľúbili čerstvé džúsy, energetické smoothies, osviežujúce ľadové čaje alebo i niečo tvrdšieho, nerezová slamka váš drink krásne doplní. A vydrží vám večnosť.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

3tone

 

Sjoerd van der Helm založil značky Made Sustained a Re-Sack s cieľom prispieť ku zníženiu množstva odpadu, ochrane životného prostredia a všeobecne udržateľnému ("sustainable") životnému štýlu.Myšlienka sa zrodila v roku 2010, keď bol na praxi v Los Angeles. Tam si všimol, že vláda zakázala rozdávanie plastových sáčkov na ovocie a zeleninu, ktoré sú všade v Európe v obchodoch bežné. Rozhodol sa teda vytvoriť značky Made Sustained a Re-Sack a distribuovať v Európe produkty, ktoré znižujú množstvo odpadov - termosky, fľašky, znovu použiteľné obaly na desiatu či obed a znovu použiteľné sáčky, ktoré sú vyrobené z biobavlny a hravo nahradia stovky tých jednorázových.

Zodpovedná výroba

Produkty Made Sustained sú síce vyrobené v Číne, ale zodpovedným spôsobom. Výroba je kontrolovaná holandským manažérom kvality priamo v továrni. Postrehy priamo z výroby: všetci pracovníci majú viac ako 18 rokov, používajú ochranné pracovné pomôcky, majú zaistenú zdravotnú starostlivosť a továreň dbá na poriadok a čistotu. Továreň má vlastnú čističku odpadových vôd. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz