KAPSULA podľa Natky Pažickej a Miša Saba

Najpredávanejšie

26 položiek celkom
Pánska krémová košeľa „SKJORTAA undyed“
+ ďalšie
18274/L
Pánske krémové tričko „AALEX SOLID undyed“
+ ďalšie
16341/XL
stribaa ra stripe
+ ďalšie
16338/L2
30003512 105a (2)
+ ďalšie
16332/M2
paaleo black
+ ďalšie
16329/XL2
Dámsky krémový sveter „RONYAA undyed“
+ ďalšie
18040/M
jilaraa black
+ ďalšie
14259/L2
Dámske čierne tričko „TARAA black“
+ ďalšie
14256/L2

Pokochajte sa nadčasovou kapsulou podľa našej inšpiratívnej slow fashion múzy Natky Pažickej (@nataliapazicka) a nášho obľúbeného greenfluencera Miška Saba (@mxsabo) :)    

Vybrané kúsky, ako sa na správnu kapsulu patrí, medzi sebou krásne farebne ladia, takže ich môžete navzájom kombinovať a z niekoľkých kúskov tak vytvoriť nespočet kombinácií. Čierno-bielo-krémovú klasiku dopĺňajú krásne nové odtiene bledomodrej "cloudbusting" či "faded blue". Ak sa dostanete nižšie, objavíte posledné kúsky z minuloročnej jesennej kapsulovej kolekcie od Natky a Zuzky, kde objavíte odtieň červenej "ruby red" a niekoľko kúskov v prírodnej červeno-hnedej "earth colours - natural dusty rose". A v jesennej kolekcii nezabudli ani na pánov a vybrali im pár statement kúskov z biobavlny.

Kúsky označené pojmom EARTHCOLORS sú z kolekcie DYED BY NATURE  - jedná sa o kolekciu produktov farbených špeciálnymi cirkulárnymi farbami novej generácie. Farby sú vyrábané z odpadu produkovaného bylinným a poľnohospodárskym priemyslom (napríklad farbivo vyrobené zo zvyškov červenej repy). Využitím takýchto farbív ArmedAngels výrazne zmierňuje dopad výroby ich oblečenia na životné prostredie.

PS: Inak, ak ste to náhodou ešte nezachytili, tak Natka je spoločne so Zuzkou Dutkovou autorkou výborného podcastu Fashion Session, kde sa dozviete všetko, čo ste sa kedy chceli spýtať o fast alebo slow fashion (a ak náhodou nie, tak dievčatám napíšte, budú mať inspo na ďalšie diely :-) )

A teraz hor sa na kapsulku, enjoy!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz