KAPSULA podľa Natky a Zuzky

Najpredávanejšie

20 položiek celkom
jilaraa black
+ ďalšie
14259/L2
Dámske čierne tričko „TARAA black“
+ ďalšie
14256/L2

Keď moje inšpiratívne slow fashion múzy Natka Pažická (@nataliapazicka) a Zuzka Dutková (@zuzanadi) začiatkom tohto roka súhlasili, že pre vás z jesennej kolekcie našej obľúbenej férovej a udržateľnej značky ArmedAngels vyberú kapsulku, bola som nesmierne nadšená, ba až dojatá. Takéto spolupráce, to je sen! Keď sa totiž takto s niekým prepojím, tak to aj mňa znovu namotivuje, znovu bytostne pocítim, že to čo robím, teda to, čo EtikButik ponúka, má zmysel. Baby, z celého srdca ďakujem!  

Vybrané kúsky, ako sa na správnu kapsulu patrí, medzi sebou krásne farebne ladia, takže ich môžete navzájom kombinovať a z niekoľkých kúskov tak vytvoriť nespočet kombinácií. Čierno-bielo-krémovú klasiku dopĺňa odtieň červenej "ruby red" a niekoľko kúskov v prírodnej červeno-hnedej "earth colours - natural dusty rose". A baby nezabudli ani na pánov a vybrali im pár statement kúskov z biobavlny.

Kúsky označené pojmom EARTHCOLORS sú z kolekcie DYED BY NATURE  - jedná sa o kolekciu produktov farbených špeciálnymi cirkulárnymi farbami novej generácie. Farby sú vyrábané z odpadu produkovaného bylinným a poľnohospodárskym priemyslom (napríklad farbivo vyrobené zo zvyškov červenej repy). Využitím takýchto farbív ArmedAngels výrazne zmierňuje dopad výroby ich oblečenia na životné prostredie.

PS: Inak, ak ste to náhodou ešte nezachytili, tak Natka a Zuzka sú autorkami výborného podcastu Fashion Session  kde sa dozviete všetko, čo ste sa kedy chceli spýtať o fast alebo slow fashion (a ak náhodou nie, tak dievčatám napíšte, budú mať inspo na ďalšie diely:-))

A teraz hor sa na kapsulku, enjoy!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz