Hydrophil Sisalové vrecko na mydlo

Kód: 5498
Značka: Hydrophil
€3,90
Na sklade

Pamätáte si sieťky na mydlá zavesené v škôlke na umývadlách? Sisalové vrecko je ich prírodnou alternatívou. Má jemnú štruktúru a je vhodné aj pre citlivú detskú pokožku. Prírodný sisal pokožku počas mydlenia prekrví a zbavuje odumretých častí. Spĺňa teda zároveň aj funkciu peelingu. Certifikácia vrecúška je zabezpečená orgánom PETA - nie je testované na zvieratách a je vhodné pre vegánov.

Malý multifunkčný pomocník, ktorý vyrieši aj vaše problémy s kúskami mydla alebo tuhého šampónu. Stačí vložiť rozlámané kúsky do vrecka, zatiahnuť, napeniť a môžete ich naďalej používať. Udrží vaše úlomky pokope a zabráni ich skĺznutiu do odtoku. 

Suché vrecko je praktickým pomocníkom i pri cestovaní ako obal mydla.

Zloženie: Sisal

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-eng-1

Neutrálne pre vodu, vegánske a fair

Značku Hydrophil založili v roku 2014 traja chalani z Hamburgu. Dnes už ich je  šesť, majú stážistov a študentov na kratšie úväzky. Rastú do výšky a šírky, ale pevne a neochvejne sa držia svojich zásad. A vodu milujú. Koniec-koncov, “hydrophil”, teda hydrofilný, znamená vodu priťahujúci, vodu milujúci.

Neutrálny pre vodu: Hydrophil používa iba materiály (vrátane farieb bez minerálnych olejov a dodanej umelej chémie), ktoré sú čisto prírodné (napríklad bambus) a zároveň je možné ich recyklovať alebo skompostovať bez nebezpečia pre pitnú alebo spodnú vodu.

A čo farby? Asi dáva zmysel, že keď už si Hydrophil zakladá na 100% čistote svojich výrobkov, nebude používať žiadne chemické farby. A je to tak. Spolupracujú s firmou AURO, ktorá sa už vyše 30 rokov venuje výrobe farieb z prírodných látok. Ich farby sú ľahko odbúrateľné, nezaťažujúce životné prostredie a naviac sú, aspoň podľa nás, fakt pekné.

Vegánske: Všetky produkty, ktoré Hydrophil vyrába, sú vegánske a samozrejme nie sú testované na zvieratách.

Fair: Férové pracovné podmienky a mzda - bez kompromisov. Hydrophil vyrába svoje bambusové výrobky v čínskom Lishui a tiež tam každý rok jazdí na kontrolu. Zároveň spolupracujú s malými firmami v okolí Hamburgu, ktoré zdieľajú ich etické postoje. A aby to bolo fér úplne, tak 10 % zo zisku venujú spomínanej Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V..NIKDE NIE JE SPOMíNANá

 

Veľké ciele, ktoré stojí za to následovať

"Našou túžbou je zvyšovat povedomie o udržateľnej spotrebe, férovej výrobe a ochrana životného prostredia", hovoria svorne. Preto (a nie len preto) si sami vyrábajú svoje produkty, aby mali istotu, že splňujú všetky kritéria.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz