Hydrophil Nerezové puzdro na mydlo (1 ks)

Kód: 9176
Značka: Hydrophil
€3,99
Na sklade

Praktické a dizajnové puzdro z nerezovej ocele. Slúži na uchovanie a prevážanie vášho obľúbeného tuhého mydla a je tak ideálnym parťákom na dovolenke či služobnej cesty.

Chlapci z Hydrophil si na ňom dali naozaj záležať a jeho výrobu dotiahli takmer k dokonalosti. Puzdrá nechávajú vyrábať v Nemecku z materiálov, ktoré tiež pochádza z ich domoviny, v továrni, ktorá nevyužíva lacnej pracovnej sily. Zvyškový odpad z výroby je kompletne využívaný v procese recyklácie. Všetci dodávatelia nerezovej ocele sú certifikovaní BRC (British Retail Consortium) a DIN ISO a zároveň majú certifikáciu pre styk s potravinami. 

Do puzdra bez ťažkostí umiestnite väčšinu bežných tuhých mydiel. 

Ak máte v obľube tuhé mydlá a sisal vrecko Hydrophil, potom vedzte, že sa do puzdra vojdú aj spoločne. :)

Pozor! Aby vám puzdro vydržalo čo najdlhšie, je potrebné ho uchovávať v suchu. Neodporúčame ho ponechávať vo vlhkosti v sprchovacom kúte. Je primárne určené na uschovanie mydla napríklad počas cestovania

Hmotnosť: 0.083 kg
Materiál: Nerezová oceĺ
Certifikáty: BRC a DIN ISO
Krajina pôvodu: Vyrobené v Nemecku (materiál i puzdro)
Rozmery: 110 × 88 × 32,5 mm

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-eng-1

Neutrálne pre vodu, vegánske a fair

Značku Hydrophil založili v roku 2014 traja chalani z Hamburgu. Dnes už ich je  šesť, majú stážistov a študentov na kratšie úväzky. Rastú do výšky a šírky, ale pevne a neochvejne sa držia svojich zásad. A vodu milujú. Koniec-koncov, “hydrophil”, teda hydrofilný, znamená vodu priťahujúci, vodu milujúci.

Neutrálny pre vodu: Hydrophil používa iba materiály (vrátane farieb bez minerálnych olejov a dodanej umelej chémie), ktoré sú čisto prírodné (napríklad bambus) a zároveň je možné ich recyklovať alebo skompostovať bez nebezpečia pre pitnú alebo spodnú vodu.

A čo farby? Asi dáva zmysel, že keď už si Hydrophil zakladá na 100% čistote svojich výrobkov, nebude používať žiadne chemické farby. A je to tak. Spolupracujú s firmou AURO, ktorá sa už vyše 30 rokov venuje výrobe farieb z prírodných látok. Ich farby sú ľahko odbúrateľné, nezaťažujúce životné prostredie a naviac sú, aspoň podľa nás, fakt pekné.

Vegánske: Všetky produkty, ktoré Hydrophil vyrába, sú vegánske a samozrejme nie sú testované na zvieratách.

Fair: Férové pracovné podmienky a mzda - bez kompromisov. Hydrophil vyrába svoje bambusové výrobky v čínskom Lishui a tiež tam každý rok jazdí na kontrolu. Zároveň spolupracujú s malými firmami v okolí Hamburgu, ktoré zdieľajú ich etické postoje. A aby to bolo fér úplne, tak 10 % zo zisku venujú spomínanej Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V..NIKDE NIE JE SPOMíNANá

 

Veľké ciele, ktoré stojí za to následovať

"Našou túžbou je zvyšovat povedomie o udržateľnej spotrebe, férovej výrobe a ochrana životného prostredia", hovoria svorne. Preto (a nie len preto) si sami vyrábajú svoje produkty, aby mali istotu, že splňujú všetky kritéria.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz