Objednávky prijaté a zaplatené do 18.12. stíhame cez Packetu doručiť do Vianoc.✨

FOTOALBUM STREDNÝ - biela

Kód: 994/S245
Značka: Papelote
€21
Na sklade

Chcete darovať spomienky? Elegantná alternatíva pre tých, ktorí vedia, že na najvzácnejšie okamihy niekedy digitálne spomienky nestačia.

Album s pevnými dvojfarebnými doskami a harmonikou s 30 políčkami sa navyše skvele hodí na polaroidy. Fotky môžete nalepiť napríklad pomocou MT pásiek, pripísať miesta či krátke komentáre a darček môže ísť do sveta alebo do vašej knižnice, kde bude hmatateľnou pripomienkou spoločných chvíľ a nevšedných okamihov.

  • Formát: 19,5 x 19,5 cm
  • Počet polí: 30
  • Ekológia: dosky sú vyrobené z ekologicky šetrného papiera z recyklovaných vláken, bavlny a celulózy

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Papelote – papier telom i dušou

Papelote je papierníctvo, aké tu doteraz nebolo. Ukazuje papier ako materiál s dlhou a bohatou históriou. Rozpráva jeho príbeh. Snaží sa využiť široké možnosti, ktoré stále ponúka, a prebudiť v ľudoch záujem o jeho kvality.

Našim cieľom je predovšetkým oživiť a skvalitniť existujúcu úroveň výrobkov z papieru a ponúknuť alternatívu k súčasnej produkcii. Snažíme sa vytvárať sortiment v takej škále, aby v ňom každý našiel výrobky zodpovedajúce jeho možnostiam, ktoré budú funkčné, jednoduché a pritom originálne a hravé.

Pri navrhovaní výrobkov kladieme dôraz predovšetkým na estetickú úroveň, kvalitu zpracovania a funkčnosť. Nemenej dôležitá je pre nás voľba materiálov. Naše výrobky sú z ekologicky šetrných materiálov. Používame kvalitné recyklované a certifikované papiere, 100% vlnenú plsť či tyvek, recyklovateľný materiál na pomedzí papiera, textílie a fólie.

Dôležité je pre nás tiež remeslné spracovanie a lokálna výroba – výrobky vznikajú v Čechách, limitované edície priamo v dielni papelote, běžné produkty potom v partnerskej tlačiarni a šijacej dielni. Pokiaľ je to možné, dávame prednosť miestnym materiálom, nie vždy je bohužiaľ ponuka dostačujúca. V takom prípade oslovujeme dodávateľov z Európy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz