EcoHeart Bambusová kefka (extra soft) - čierna

Kód: 5404/2
Značka: Ecoheart
€4,50
Na sklade
Variant

EcoHeart je prémiová zubná kefka, ktorá udrží čisté vaše zuby, karmu i prírodu. Vznikla ako kľúč, ktorý má v ľudoch aktivovať dobro. Pripomínať im, že každý z nás má možnosť svým prístupom meniť svet. 

Na jeho výrobu boli použité ekologicky nezávadné materiály. Telo je z ručne opracovaného bambusu a perfektne sadne do ruky. Vďaka použitému prírodnému oleju sa vôbec nešmýka. Vysoko kvalitné, jemné nylonové štetinky s optimálnou hustotou a presným strihom zas zabezpečí to, že sa kefka dostane i tam, kam iné len veľmi ťažko. Jemnosť štetiniek je porovnatelná s extra soft triedou iných kefiek.

Samozrejme neobsahuje ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).

V porovnaní s ostatnými kefkami je Ecoheart o niečo drahšia. Súčasťou každej kefky je ale, na rozdiel od iných, i krásne sklenené púzdro s čistým a jednoduchým designom a korkovým uzáverom. Vďaka nemu si kefku môžete bez obáv vziať i na cesty. 

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

16024OTV

 Ecoheart sú zubné kefky z ručne opracovaného bambusu s jemnými nylonovými štetinkami vo veselých farbách. Tieto kefky navrhujú a dovážajú sympaťáci zo Slovenska, pre ktorých je Ecoheart spôsobom, ako konať dobro. Väčšina finančných prostriedkov s predaja zubných kefiek putuje na realizáciu takzvanej kefkárne na Slovensku. Sympaťák Roman a jeho partia chcú totiž nielen vyrábať kefky lokálne, z lokálnych surovín a za pomoci miestnych ľudí, ale chystajú sa tiež zrenovovať staré stroje.

Bambus je úplne obnoviteľná surovina, ktorá rastie až 100 centimetrov za deň a je odolnejší a ľahší ako drevo - a samozrejme prirodzene neobsahuje ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Vysoko kvalitné, jemné nylónové štetinky s optimálnou hustotou a presným strihom zabezpečujú, že sa kefka Ecoheart dostane aj tam, kam iné len veľmi tažko. Jemnosť štetinek je porovnateľná so soft triedou iných kefiek.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz