Drevený vianočný stromček "Stromcheck 2" - M (150 cm)

Kód: 799/S258
Značka: Stromcheck
€199
Na objednávku (obvykle 1- 3 týždne)

Najväčší z rodiny slovenských "Stromcheckov" sa skvele hodí do priestranných bytov a domov, ale aj obchodov a reprezentačných priestorov. Stromcheck je vyrobený z brezovej preglejky, vetvy sú spojené v strede osou okolo ktorej sa stromcheck rozkladá a natáča.

Otočením vetvičiek sa tiež môžete rozhodnúť či chcete mať aj väčšie otvory na sviečky alebo len malé dierky na ozdoby. Stromcheck má praktický drevený obal vďaka ktorému sa dá jednoducho zložiť a uskladniť. Stromcheck M má výšku 150cm a šírku (najširšia vetvička) 86 cm. Aj napriek svojej veľkosti je zabalený stále len do jednej krabice, takže Vám aj tak nezaberie veľa miesta.

  • Balenie obsahuje: stojan, hviezdu, stredovú tyč, 20 latiek , 40 štvorčekov a kolíky na zavesenie ozdôb.

 

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené STROMCHECKy vyrába na Slovensku Adam Lisý. Spolu so svojou manželkou Dáškou bývajú neďaleko mesta Bánovce nad Bebravou a ako hovorí Adam: "Stromchcecky vznikli práve z našej lásky."

"Začalo to našimi prvými spoločnými Vianocami v novom dome. Blížil sa čas Vianoc a my sme premýšľali, čo s vianočným stromčekom. Povedali sme si, že nechceme živý a taktiež nechceme umelý, pretože máme radi životné prostredie. Tak sme premýšľali, rozprávali, hľadali až nakoniec nám napadlo, že si jednoducho nejaký vianočný stromček vyrobíme. Cez víkend som sa zatvoril v garáži a vyrobil som náš prvý STROMCHECK. Boli sme z neho nadšení! Manželku zaujal a dokonca bol aj funkčný. Tak sme si počas sviatkov v jeden pekný večer povedali, že by to mohlo fungovať a mali by sme ho začať posúvať iným ľuďom. STROMCHECK je jedinečný, moderný. Nevyhodíš ho po Vianociach len tak do koša. Dokonca prežije aj návaly detí a skvelú vianočnú párty!"

Dôležité info k dodaniu: Z dôvodu veľkosti a veľkej váhy balenia posielame Stromchecky iba kuriérskou službou na adresu za cenu 450,- Kč (bohužiaľ to je najlacnejší možný variant). Pokiaľ by ste ale mali záujem o osobný odber v bratislavskom showroome, napíšte nám, prosím, čo najskôr email na etikbutik@etikbutik.sk a skúsime to nejako vymyslieť :)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz