Dámsky prsteň "Beauty Aventurine Gold Ring"

Kód: 17628/M
€34,95
Na sklade
Variant

Tento elastický prsteň je vyrobený zo zlatých korálikov a päť drahokamov z avanturínu.

Ísť za dobrodružstvom je vzrušujúce a avanturín je vždy na nejaké pripravený. Potrebujete zvýšiť sebaistotu a urobiť vzrušujúci krok vo Vašom živote? Ako napríklad nová práca alebo nový domov? Avanturín Vám v tom rozhodne pomôže.

  • Vnútorný priemer: 1.65 cm (veľkosť S/M), 1.8 cm (veľkosť M/L)
  • Drahokam: avanturín
  • V čom je jeho sila? - dodáva odvahu a silu

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

"Veríme, že každá ľudská bytosť má právo vytvoriť zo svojho života ten najkrajší príbeh. Preto sme tu." Cathelijne Lania, zakladateľka A Beautiful Story

Celým srdcom veríme v krásne príbehy. Naše fair-trade šperky sa vyrábajú na opačnej strane sveta, v Nepále. Ľudia, ktorí ich vyrábajú, sú ako súčasť našej rodiny. Táto práca má pre nich veľký význam. Znamená pre nich spravodlivý príjem, strechu nad hlavou, jedlo na stole a nezávislosť.

Fair-trade predpokladá "living wages" (mzdu pre život), a nie minimálne mzdy stanovené vládou jednotlivých krajín.

S "living wages" si môžete doslova vytvoriť život. Budete mať dostatok zdrojov na zabezpečenie dobrej budúcnosti pre seba a svoje deti.

Veríme, že sa ako jednotlivec môžete skutočne rozvíjať, iba ak si nemusíte robiť starosti so svojimi základnými potrebami. S primeranou mzdou, ktorá pokryje nielen základné životné náklady, nielenže prežívate, ale vlaste "si budujete život". Môžete ľahko naplniť svoje základné potreby (jedlo, bývanie, zdravotná starostlivosť), ale môžete aj nejaké peniaze ušetriť na neskôr a napríklad umožniť svojim deťom kvalitné vzdelanie. 

Práve preto ideme v našich snahách ešte o krok ďalej, nad rámec spravodlivých miezd. Hovoríme tomu "životné minimum plus". Pretože pochopenie finančnej gramotnosti, teda vedomie toho, čo všetko môžete so svojimi peniazmi urobiť, nebýva v krajinách ako Nepál moc rozvinuté, venujeme tomu osobitnú pozornosť a vypracovávame programy, ktoré sa tomu venujú. A to je náš krásny príbeh.  

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz