Dámsky náramok "Friendship Tiger Eye Gold Bracelet"

Kód: 799/S253
€17,95
Na sklade

Tento náramok je vyrobený zo sklenených korálikov, klasických korálikov a tigrieho oka na dvoch šnúrkach z bavlnenej nite. Náramok má posuvný uzol tiež z bavlnenej nite.

Tigrie oko Vás uistí v neľahkých situáciách. Udržujú Vás cez noc hore myšlienky a obavy? Tigrie oko Vám našepká, že stačí len nasledovať svoje inštinkty.

  • Dĺžka nite: 16 - 22 cm
  • Drahokam: tigrie oko
  • V čom je jeho sila? - dodává sebavedomie

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Celým srdcom veríme v krásne príbehy. Naše fair-trade šperky sa vyrábajú na opačnej strane sveta, v Nepále. Ľudia, ktorí ich vyrábajú, sú ako súčasť našej rodiny. Táto práca má pre nich veľký význam. Znamená pre nich spravodlivý príjem, strechu nad hlavou, jedlo na stole a nezávislosť.Fair-trade predpokladá "living wages" (mzdy, pre život), a nie minimálne mzdy stanovené vládou jednotlivých krajín. S "living wages" si môžete doslova vytvoriť život. Budete mať dostatok zdrojov na zabezpečenie dobrej budúcnosti pre seba a svoje deti. Veríme, že sa ako jednotlivec môžete skutočne rozvíjať, iba ak si nemusíte robiť starosti so svojimi základnými potrebami. S primeranou mzdou, ktorá pokryje nielen základné životné náklady, nielenže prežívate, ale vlaste "si budujete život". Môžete ľahko naplniť svoje základné potreby (jedlo, bývanie, zdravotná starostlivosť), ale môžete aj nejaké peniaze ušetriť na neskôr a napríklad umožniť svojim deťom kvalitné vzdelanie. Práve preto ideme v našich snahách ešte o krok ďalej, nad rámec spravodlivých miezd. Hovoríme tomu "životné minimum plus". Pretože pochopenie finančnej gramotnosti, teda vedomie toho, čo všetko môžete so svojimi peniazmi urobiť, nebýva v krajinách ako Nepál moc rozvinuté, venujeme tomu osobitnú pozornosť a vypracovávame programy, ktoré sa tomu venujú. A to je náš krásny príbeh.  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz