BELOVED Guasha - Pierkový achát

Kód: 994/S516
Značka: BELOVED
€14,90
Na sklade

Holistická pomôcka Guasha vychádzajúca z TČM k masáži tela a tváre. Vytvorte si vlastný rituál krásy pomocou luxusnej doštičky na masáž tváre Guasha.

Guasha je jedinečná, účinky tvárovej masáže sa dostavujú takmer okamžite - pleť je bezprostredne po jej prevedení vypnutá a svieža, opuchy okolo očí a na tvári miznú. Z dlhodobého hľadiska prispievajú masáže guashou k celkovému omladeniu, k odstráneniu opuchov a redukcií tuku napríklad pod bradou či na lícach.

Všetky BELOVED guashe a facerollery sú ručne vyrobené a 100% pravé. Kamene pochádzajú z Afriky a Južnej Ameriky (kupované na medzinárodných burzách). Každý kameň je odlišný, preto sa výsledný produkt môže líšiť od produktových fotografii.

ÚČINKY ACHÁTU – Pomáha očistiť lymfatický systém, posilňuje krvný obeh, chráni pred vznikom kožných chorôb a napomáha k ich liečbe.

Guasha kameň – ČO DOKÁŽE?

  • rozprúdi krvný obeh a stagnujúcu krv (vedeli ste, že máme omnoho hustejšiu krv ako naši prarodičia?)
  • rozprúdi lymfu -  na rozdiel od krvi, ktorú pumpuje srdce, lymfa nemá žiadny motor, dopomôcť si teda masážou je veľmi dôležité
  • zvyšuje mikrocirkuláciu až o 400%
  • naženie kyslík do tkanív a kde je kyslík, tam je život
  • zbaví svaly myalgií (bolesti svalov)- obzvlášť príjemné na ramenách, v oblasti čeľuste a obočia
  • obnovuje kontúry tváre -  veľká časť ľudí má opuch okolo kontúr tváre a myslí si, že je to tuk. V skutočnosti je to stagnujúca miazga a upchaté lymfatické uzliny, ktorých veľký počet sa nachádza na krku a pozdĺž čeľuste
  • zbavuje tvár jemných vrások, rozžiari tvár

Detailné informácie

Podrobný popis

POUŽITIE:

Pred masážou si vždy umyte ruky a odlíčte sa. Po masáži umyte svoju guashu pod prúdom teplej vody, prípadne použite aj jemný mydlový roztok.

Na očistenú pleť naneste obľúbený olej alebo mastnejší krém (guasha sa musí po koži kĺzať). Začnite s masážou. Pokiaľ vás niektoré miesta bolia – uvoľnite tlak ale venujte sa tomuto miestu aj naďalej, dokým bolesť nezačne odchádzať.

Lymfatický systém sa nachádza pod tenkou vrstvou kože. Pokiaľ chceme pleť rozjasniť a zbaviť nahromadenej tekutiny, tak iba VEĽMI jemným tlakom posúvame miazgu do lymfatických uzlín. Môžete mať pocit, že vlastne nič nerobíte. V skutočnosti ale robíte naozaj veľa, verte nám!

Tlak pridávame v prípade, keď chceme rozmasírovať a uvoľniť svalové napätie, zbaviť sa blokov a tenzie, posilniť svalstvo, zbaviť sa vrások. Ale vždy len tak, aby nám to bolo príjemné a hlavne, vždy až po pár jemných ťahoch.

Guasha je omnoho viac než iba estetická záležitosť, je to ozdravovacia pomôcka a podľa toho by sme k nej mali pristupovať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz