V stredu 28.2. máme skrátenú otváraciu dobu 12:30 - 17:00. Ďakujeme za pochopenie.

BELOVED Face roller - Biely jadeit

Kód: 994/S524
Značka: BELOVED
€25,90
Na sklade

Prastaré ajurvédske techniky a tiež techniky vychádzajúce z tradičnej čínskej starostlivosti o pleť a celkové zdravie sa čím ďalej tým viac dostávajú do našich životov. Veľkú popularitu si získali práve masážne valčeky z polodrahokamov - face rollery. Sú už celé stáročia používané v tradičnej čínskej medicíne, aby pomohli zbaviť telo zlého čchi (životná energia) v kombinácií s akupresúrnymi bodmi a jemnou masážou.

Face roller sa používa k lymfatickej masáži tváre, krku a dekoltu. Pomáha redukovať opuchy, zlepšuje cirkuláciu krvi, rozprúdi lymfu a pomáha kozmetickým krémom a séram prenikať hlbšie do pleti. Vďaka masáži jednoducho zažehlí všetky látky viac do hĺbky pleti a vďaka tomu majú krémy a séra lepšie účinky. (Vedeli ste, že až 25% krémov otrieme do vankúšov alebo uschnú bez toho aby sa vstrebali do pleti? Predstavte si 25% z každého balenia milovaného krému, ktoré len tak vyhodíte)

Pravidelným používaním dochádza k zlepšeniu pružnosti pleti, redukcií vrások a kruhov pod očami.

Všetky BELOVED guashe a facerollery sú ručne vyrobené a 100% pravé. Kamene pochádzajú z Afriky a Južnej Ameriky (kupované na medzinárodných burzách). Každý kameň je odlišný, preto sa výsledný produkt môže líšiť od produktových fotografii.

ÚČINKY BIELEHO JADEITU – Priťahuje lásku, má silu predlžovať život, priťahuje peniaze, dodáva prosperujúcu energiu pri obchodných jednaniach, pozdvihuje múdrosť ducha, chráni pred nešťastím a nehodami, pomáha predchádzať ochoreniam a zdravotným ťažkostiam. Je symbolom čistoty a vyrovnanosti, prináša do života harmóniu, šťastie a priateľstvo. Uvoľňuje emócie a podráždenosť, upokojuje myseľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

POUŽITIE:

 Používanie je veľmi jednoduché a nedá sa na ňom vlastne nič moc pokaziť. Iba je potreba používať vždy vyčistený valček na vyčistenú pleť. Vďaka tomu do pórov neprenikne make-up a špina. Valček raz za čas očistite alkoholom (iba kameň, nikdy nie kov!) a pravidelne ho omyte mydlovou vodou a utrite do sucha. Kov na rollery je zmes zinku a chirurgickej ocele. 

Pred masážou si vždy umyte ruky a odlíčte sa. Po masáži umyte svoj face roller pod prúdom teplej vody, prípadne použite aj jemný mydlový roztok. Na vyčistenú pleť naneste obľúbený olej alebo mastnejší krém (face roller sa musí po koži kĺzať).

Používajte spoločne s olejom, sérom alebo maskou pre lepšiu vstrebatelnosť produktov do pokožky a ich lepšiu účinnosť.

Valčekom prechádzame vždy najmenej trikrát na tom istom mieste a postupne premasírujeme celú tvár. Všeobecne je lepšie vykonávať pohyby jedným smerom a to zo stredu tváre smerom von a dole ku kľúčnej kosti. V oblasti kľúčnej kosti sa nachádza veľké množstvo lymfatických uzlín, kam chceme odviesť prebytočnú vodu.

Väčším valčekom masírujeme na väčších plochách, ako sú líca a čelo. Menším valčekom v okolí očí, nosa a úst.

Je iba na vás, ktorú variantu používania si vyberiete. Buď studenú masáž (použite face roller rovno alebo ho dajte na chvíľu do mrazničky) vyčistenej pleti pre rozžiarenie alebo teplé (dajte face roller na chvíľu pod horúcu vodu) zapracovávanie krémov do pleti, pre hĺbkovú starostlivosť a relaxáciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz